Maxi Nail Fiyatı, MaxiNail Ne Kadar, Kaç Lira, Kampanya

Bu sayfamızda sizlere maxi nail fiyatı ve kampanyaları hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

Maxi Nail Fiyatı

Maxinail fiyatı ne kadar? İndirim var mı, Kargo ücretsiz mi bunların hepsi aşağıda sizler için düzenlenmiştir.

1 adet maxi nail set fiyatı 69 liradır. 1 adet alımlarda 10 lira kargo ücreti ek olarak alınmaktadır.
2 adet maxi nail ne kadar? 2 adet fiyatı 119 lira olup  2 adet alımlarda da 10 tl kargo ücreti ayrıyeten tahsil edilir.
3 adet maxi nail kaç lira? 3 adet fiyatı 169 lira olup 1 adet set hediye verilmektedir. Ayrıca kargo sizlere ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir.
Maxi nail kampanyalarımız yukarıdaki gibi olup bunlar orjinal ürün fiyatlarıdır.

Maxi Nail Ücretsiz Kargo

Maxi nail ücretsiz kargo kampanyası 3 adet ve üzeri alımlarda geçerlidir. 1 adet ve 2 adet alımlarda 10 lira kargo ücreti alınmaktadır.

maxinail-fiyati

Yukarıda maxinail fiyatı, maxi nail ne kadar, kaç lira, kampanyaları, en uygun fiyat gibi konular hakkında bilgi verilmiştir.

Maxi Nail Kapıda Ödeme

Maxi nail kapıda ödeme ile satın almak isteyenler sipariş verirken sipariş formunda ödeme seçeneğini kapıda ödeme olarak belirlerse bu şekilde gönderilir. Kapıda ister nakit isterseniz de tek çekimle alabilirsiniz. Kart ya da nakit olarak ödemek istediğinizi seçim yaparken bize bildirmeniz gerekmektedir. Maxinail kapıda ödeme ürün size kargo tarafından teslim edilirken ürün ücreti tahsil edilir. Yani ben paramı ödedim acaba elime ulaşır mı gibi konuları dert etmeden ürünü teslim alırsınız ödemesini yaparsınız.

Maxi nail en uygun fiyat ve en ucuz maxi nail ürünlerini sitemizden almak isteyenler bizi arayarak siparişlerini verebilirler.

Tırnak bakım seti fiyatlarımız ve kampanyalarımız yukarıda verilen bilgilerde ki gibidir. Bu kampanyalar belirli süre için geçerli olup kısa süre sonrasında normal fiyatları üzerinden satılacaktır. Tırnak uzatıcı, tırnak sertleştirici, tırnak beyazlatıcı fiyatı ile ilgili bilgi verdiğimiz bu sayfada daha detaylı bilgi edinmek için anasayfa’yı ya da bizi arayarak istediğiniz şeyi sorabilirsiniz.

Not: Ürün set şeklinde satılmaktadır. İçerisindeki ürünler tek tek satılmaz. Fiyatlar 1 adet set fiyatı olup kampanyalar güncellenebilmektedir. Sağlığınız için orjinal maxi nail ürünlerini tercih ediniz. Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 

 

Yorum Yazın
Maxi nail tırnak bakımı, maxi nail tırnak seti, maxi nail tırnak uzatıcı, Maxi Nail nedir? Maxinail içeriği,kullanımı,kullananlar, fiyatı, ne kadar, içeriği, eczane, orjinalmi, hologramlı, nerede satılır, resmi sitesi ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi maxi nail Türkiye sitesinde.