Maxi Nail Kullanımı, MaxiNail Tırnak Seti Nasıl Kullanılır

Maxi Nail Kullanımı, MaxiNail Tırnak Seti Nasıl Kullanılır

Maxi Nail Kullanımı

Son derece basit bir uygulama ile maxinail kullanımı yapılabilmektedir. Sadece aşağıdaki adımlara dikkat etmeniz gerekmektedir. 3 set sıra sıra kullanılır. Ayrıca aşağıda yer alan görselle de maxi nail nasıl kullanılır öğrenebilirsiniz.
maxi-nail-kullanimi
Maxi nail tırnak bakımı seti kullanım aşamaları şu şekildedir.

Kullanıma geçmeden önce tırnakların temiz ve ojesiz olduğuna dikkat ediniz. Oje varsa ojeleri silmeniz gerekmektedir.

Maxi nail tırnak uzatıcı kullanımı: Ürünü kullanırken ilk önce maxinail tırnak uzatıcı kullanımı yaparak başlamanız önerilir. Mavi renkte olan ürün tırnak uzatıcıdır. 1 kat olarak tırnak kökleri dahil sürülür. 2. Adımda tırnak beyazlatıcı kullanılır. Tırnak beyazlatıcı kullanımı aşağıdaki gibidir.

Maxi nail tırnak beyazlatıcı kullanımı: Tırnak uzatıcıyı sürüp tırnak üzerinde gitmesini bekledikten sonra maxinail tırnak beyazlatıcı kullanımı 2. Aşamayı oluşturur. Beyazlatıcı ürünü köklere sürmeye gerek yoktur. Bir kat kökten yukarı doğru sürerek kullanabiliriz. Son aşama ise tırnak sertleştiricidir. Maxi nail tırnak sertleştirici nasıl kullanılır sorusunun cevabı aşağıdaki gibidir.

MaxiNail Tırnak Sertleştirici Kullanımı: Son aşama olan beyaz kutu yani maxinail tırnak sertleştici kullanımı uzatıcı ve beyazlatıcıyı sürdükten sonra bir kat sürerek yapılmaktadır. İşte kullanımı bu kadar basit.

Uyarılar: Ürün tırnak bakım ürüdür. Haricen kullanılır. Kullanmadan önce kutu üzerindeki uyarıları dikkatlice okuyunuz. Ağız ve gözlere temasından kaçınınız. Çocukların bulamayacağı yerlere saklayınız. Kullanmadan önce mutlaka tırnakların temiz ve ojesiz olmasına dikkat ediniz. Aşağıda bir diğer merak edilen konu yan ekileri hakkında açıklama mecuttur. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

Maxi Nail Yan Etkisi Varmı

Maxinail yan etkisi ile ilgili her hangi bir şikayet olmamıştır. Şimdiye kadar görülen bir yan etkisi olmamıştır. Kullanmadan önce küçük bir bölgede kullanmanız önerilir. İçeriğindeki maddelere ya da bitkilere alerjiniz olduğu biliniyorsa kullanılmamalıdır.

Bu sayfada maxinail, maxi nail seti, maxi nasil tırnak uzatıcı, sertleştirici, beyazlatıcı, maxinail kullanımı, nasıl kullanılır, uyarılar, yan etkileri hakkında bilgiler verilmeye çalışılmıştır. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder sipariş vermek isteyenler sipariş ver kısmına tıklayarak sipariş verebilirler.

Yorum Yazın
Maxi nail tırnak bakımı, maxi nail tırnak seti, maxi nail tırnak uzatıcı, Maxi Nail nedir? Maxinail içeriği,kullanımı,kullananlar, fiyatı, ne kadar, içeriği, eczane, orjinalmi, hologramlı, nerede satılır, resmi sitesi ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi maxi nail Türkiye sitesinde.