Maxi Nail (MaxiNail) Tırnak Beyazlatıcı, Tırnak Sertleştirici

Maxi Nail Tırnak Beyazlatıcı

Maxinail tırnak beyazlatıcı ürün setimiz içerisindeki 2. ürün olma özelliğine sahiptir. Maxi nail bakım seti kutusu içerisindeki pembe renkli olan ürün beyazlatıcı üründür. Maxi nail tırnak beyazlatıcı tırnakların daha parlak görünmesine yardımcı olabilecek bakım ürünüdür.

Maxi nail tırnak beyazlatıcı kullanımı: Maxinail tırnak beyazlatıcı kullanımı, uzatıcıdan sonra kullanılmaktadır. Yani 2. olarak kullanılır. Beyazlatıcıda dikkat edilmesi gereken unsur tırnak köklerine sürmeden kullanılması gerektiğidir. Tek katman olarak tırnaklara sırasıyla sürülür.

maxi-nail-tirnak-beyazlatici

Maxi Nail Tırnak Sertleştirici
Maxinail tırnak sertleştirici ürünü kutu içerisindeki 3. üründür. Beyaz renkli ürün maxi nail tırnak sertleştirici üründür. Elmas tozu içeriği ile tırnaklarınıza bakım yapar ve dayanıklı tırnaklarınızın olmasına yardımcı olabilecek tırnak bakım ürünüdür.
Maxi nail tırnak sertleştirici kullanımı: Maxinail tırnak sertleştirici kullanımı set içerisinde beyazlatıcıda sonra kullanılması önerilen üründür. beyazlatıcı sürüldükten sonra tırnak üzerinde kuruyup ya da kaybolduktan sonra sertleştirici tek kat olarak kökten uca sürülür. Bu şekilde maxi nail kullanımı bu şekilde biter.

Maxinail Tırnak Sertleştirici Fiyatı, Maxi Nail Tırnak Beyazlatıcı Fiyatı

Maxi nail tırnak sertleştirici fiyatı ve maxi nail tırnak beyazlatıcı fiyatı tek tek belirlenmemektedir. Set halinde yani tırnak uzatıcı, sertleştirici ve beyazlatıcı olarak bir arada satılır 1 adet set fiyatı 69 liradır. Ürün sadece set halinde satılmakta ve tekli olarak satılmaktadır.

Maxi nail tırnak Sertleştirici Kullananlar, Maxinail Tırnak Beyazlatıcı Kullananlar
Maxi nail tırnak beyazlatıcı kullananlar ne diyor. İnsanlar memnun mu ya da maxi nail tırnak sertleştirici kullananların yorumları nerede var diye merak edenler varsa sitemizde menüde yorumlar ya da kullanıcı yorumları bölümünde yer almaktadır. Bu kısmı ziyaret ederek yapılan yorumları görebilirsiniz.

maxi-nail-tirnak-sertlestirici

Tırnak bakımına dikkat edenlerin, uzatmak isteyenlerin çokça tercih ettiği bir ürün olan tırnak bakım seti sizler için en uygun koşullarla piyasaya sunulmuştur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Daha bakımlı tırnakların sırrı maxi nail komple tırnak bakım seti şimdi 3 alana 1 bedava kampanyası ile sizleri beklemektedir.

Bu sayfada sizlere maxi nail tırnak sertleştirici, tırnak beyazlatıcı kullanımı, kullananlar ve fiyat bilgileri verilmiş olup setin toplu olarak bilgisi için anasayfadan bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yazın
Maxi nail tırnak bakımı, maxi nail tırnak seti, maxi nail tırnak uzatıcı, Maxi Nail nedir? Maxinail içeriği,kullanımı,kullananlar, fiyatı, ne kadar, içeriği, eczane, orjinalmi, hologramlı, nerede satılır, resmi sitesi ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi maxi nail Türkiye sitesinde.