Maxi Nail (MaxiNail) Tırnak Uzatıcı

Maxi Nail Tırnak Uzatıcı Nedir

Maxinail tırnak uzatıcı setimiz içerisinde yer alan ilk üründür. Tınaklarını uzatmak isteyenler için bakım görevi yapan bu ürün kutu içerisindeki mavi renkli üründür. İçerdiği vitaminler daha bakımlı tırnaklara sahip olmanıza yardımcı olabilir. Kalsiyum ile güçlendirilmiş formülü ile tırnak bakımında sizlere yardımcı olacaktır.

Maxinail Tırnak Uzatıcı Kullanımı
Maxi nail tırnak uzatıcı kullanımı temiz tırnaklara uygulanmaktadır.  Set içerisinde sıra ile kullanım önerilir. Tırnak uzatıcı ürün ilk kullanılması önerilen üründür. Ardından beyazlatıcı ve son olarak sertleştirici kullanılması önerilir. Kullanım için daha fazla bilgi almak isteyenler http://maxinailtirnakseti.com/maxi-nail-kullanimi-maxinail-tirnak-seti-nasil-kullanilir sayfamızı ziyaret edebilirler.

Maxi Nail Tırnak Uzatıcı Fiyatı
Sadece tırnak uzatıcı olarak ürünü alamazsınız. Set halinde satışı yapılmaktadır. Maxi nail set fiyatı 69 liradır.  Diğer kampanyalarımız sayfa üzerindeki görselde mevcut olup fiyatlarda ürün adedi çoğaldıkça daha cazip hale gelmektedir.

maxinail-tirnak-uzatici

Maxi Nail Tırnak Uzatıcı Kullanıcı Yorumları, Kullananlar

Maxinail tırnak uzatıcı kullanıcı yorumları sitemizin yorumlar sayfasında yer almaktadır. Set halinde yorum yapmak isteyenler kullananlar sayfasından yorum yapabilir. Sadece maxinail tırnak uzatıcı kullananların yorumlarını belirtmek isterseniz bu sayfamızdan da yorum yapabilirsiniz.

Kaç Günde Ulaşır

Maxi nail tırnak uzatıcı kaç günde ulaşır? En geç 3 iş günü içerisinde ulaştırılabilen bu ürün aynı gün adresinize kargolanmaktadır. Daha geç ulaşacaksa sipariş verdiğiniz zaman konu ile ilgili sizleri bilgilendiririz.

Maxi nail komple tırnak bakım seti hakkında detaylı bilgi için http://maxinailtirnakseti.com/ anasayfamızdan bilgi almanız mümkündür.

Kullanım süresi Ne Kadar
1 adet maxinail set kullanım süresi yaklaşık 1 ay kadardır. Daha uzun kullanım yapmak isteyenler 2 ve 3 adetli kampanyalarımıza göz atabilirler.

Nerelere Gönderilir
Maxinail tırnak uzatıcı ürünü başta İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır ve tüm Türkiye adreslerine gönderilmektedir. Bazı yerleşim yerlerine ulaşım zorluğu olan köylere kargo şirketi haftanın belirli günlerinde ulaştırabileceği için bu tür yerlere merkezlerden biraz daha geç ulaşabilmektedir.

Bu sayfamızda sizlere maxi nail tırnak uzatıcı nedir, kullanıcı yorumları, yorumları, kullanım süresi, kaç günde ulaşır, kullanım bilgileri ile ilgili kısaca bilgi verdik. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın
Maxi nail tırnak bakımı, maxi nail tırnak seti, maxi nail tırnak uzatıcı, Maxi Nail nedir? Maxinail içeriği,kullanımı,kullananlar, fiyatı, ne kadar, içeriği, eczane, orjinalmi, hologramlı, nerede satılır, resmi sitesi ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi maxi nail Türkiye sitesinde.